Atazade Ayrıcalıkları
Previous
Sonraki
 • Size Yepyeni Bir Yaşamın Kapılarını Aralıyoruz

  7225 m2 alanda, iki blok olarak inşaa ettiğimiz modern yaşam merkezinde, kendinizi mutlu hissetmeniz için, size özel bir yaşam stili ve fırsatları sunuyoruz.

 • Atazade Konutlarında

  Toplantı ve aktivite alanları, açık yüzme havuzu, kapalı çocuk oyun alanı, oyun parkı, spor kompleksi, fitness, sauna masaj odaları, buhar odaları, havuz başı vitamin bar, kafeler, açık otopark ve ticari alanlar bulunmaktadır.

 • Atazade Konutları; Birinci Sınıf Kalite İle İnşaa Ediliyor

  Zemin etütlerine uygun radye temel uygulaması ile yükselen Atazade konutlarında yaşam alanlarınıza bir asansör ve bir sedye asansörü, biri korumalı diğeri yangın güvenlik holüne sahip merdivenler hizmet veriyor.

 • Büyük Hayalleri Olanlar İçin Büyük Bir Şehir

  Mimariye, modern ve estetik çizgimizi yansıtarak Samsun'a yeni bir yaşam merkezi sunuyoruz.

 • Atazade'de Geleceğinizi Koruyacak Yatırımlar

  Görüntülü diyafon, site içi ortak alan ve konutlarda kablosuz internet, merkezi uydu sistemi ve dijital tv alt yapısı, jenaratör, merkezi ısıtma sistemi, her dairede klima alt yapısı, iç ve dış cephede uygulanan yüksek nitelikli ses ve ısı izolasyonu.

Duyurular Site Özellikleri  
Longchamp Totes Australia Cheap Longchamp Malaysia Longchamp Tote Longchamp Backpack Melbourne Longchamps France Buy Longchamp Bags Online Cheap Longchamp Le Pliage Large